02. 06. 2023

Općina Rovišće se prijavila i ostvarila potporu Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade za održavanje i razvoj predškolske djelatnosti u 2023. godini u iznosu 29.040,00 eura.

Zahvaljujući ovoj financijskoj potpori omogućen je uspješan daljnji rad i razvoj našeg i vašeg vrtića.

Sukladno odredbi članka 4. potpisanog Ugovora s Središnjim državnim uredom, roditelji djece upisane u Dječji vrtić „Palčica“ se izuzimaju obveze plaćanja udjela u cijeni vrtića za mjesec lipanj.

Ovime Vas obavještavamo da sukladno potpisanom Ugovoru i Odluci općinskog načelnika niste u obvezi platiti troškove dječjeg vrtića za lipanj 2023. te da  Vam računi i uplatnice neće biti ispostavljeni ovaj mjesec.

Preuzmite dokument:

Odluka o izuzimanju od obveze plaćanja udjela u cijeni dječjeg vrtića za mjesec lipanj 2023.godine(303.28 KB)