11. 09. 2023

Projekt rekonstrukcije provodit se na području naselja  Rovišće, najvećeg naselja i središtu Općine Rovišće. Projektom rekonstrukcije društvenog doma će se osigurati nastavak kvalitetnog pružanja usluge koja se očekuje u navedenoj sredini. Obnovljene prostorije koristit će udruge društvenih i humanitarnih djelatnosti, odgojno- obrazovne ustanove kao što su škole i dječji vrtići, pojedinci, , izvođači kulturno-umjetničkih programa odnosno svi oni koji mogu doprinijeti kvalitetnijim kulturnim , znanstvenim i obrazovnim sadržajima na području Općine Rovišće . Realizacijom projekta omogućit će se pružanje kvalitetnijih sadržaja lokalnom stanovništvu i šire. Omogućit će se kvalitetnije korištenje slobodnog vremena, druženje i socijalna kohezija, sve u svrhu poboljšanja kvalitete života svih uzrasta stanovnika LAG-a.

Ovaj projekt sufinanciran je sredstvima Europske unije, Europski poljoprivredni fond za ruralni razvoj.

Projekti - Sve