Obavijest stanovnicima Općine Rovišće o izdavanju propusnica
24. 03. 2020

OBAVIJEST STANOVNICIMA OPĆINE ROVIŠĆE O NAČINU IZDAVANJA PROPUSNICA
 

Stožer civilne zaštite Općine Rovišće sukladno točki II. podtočka e. Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj od 23.03.2020.godine


MOŽE IZDATI PROPUSNICE SAMO ZBOG VITALNIH OBITELJSKIH RAZLOGA POPUT PRUŽANJA SKRBI DJECI ILI STARIJIM OSOBAMA ILI KUPNJE HRANE I OSNOVNIH POTREPŠTINA

Za navedene slučajeve Stožer civilne zaštite Općine Rovišće izdavat će propusnice svakim radnim danom na sljedeće načine:
1. Podnošenjem zahtjeva putem elektroničke pošte na e-mail adresu: opcina.rovisce@gmail.com (u zahtjevu se navode osobni podaci, razlog i datum kretanja izvan Općine Rovišće) – obrazac zahtjeva se može pronaći na web stranici www.opcinarovisce.hr)
2. Iznimno tko se ne služi elektroničkom poštom zahtjev može podnijeti telefonski na broj 099/474-5365 kod Stožera civilne zaštite Općine Rovišće u vremenu od 8:30 do 10:30 sati.

Zahtjev mora biti podnesen najmanje jedan dan prije predviđenog datuma kretanja izvan mjesta prebivališta, u iznimnim slučajevima može biti podnesen isti dan.
 

U prilogu je izjava o boravištu za osobe koje borave na mjestu na kojem im nije prijavljeno kao mjesto prebivališta, u slučaju kad traže propusnicu za kretanje zbog obavljanja vitalnih obiteljskih razloga.

Dodatne informacije možete dobiti na sljedeći broj:
Načelnik Stožera civilne zaštite, Ivica Tanjić – 099/474-5365,

 

S poštovanjem,

Načelnik Stožera civilne zaštite   Ivica Tanjić                                                                                                                                                                                                            

Načelnik Općine Rovišće   Slavko Prišćan                                                                                                                                                                                                               

 
 

Preuzmite dokument:

Zahtjev(25 KB)
Cz izjava o mjestu prebivalista(29 KB)
 
  Vijesti - Sve