BESPLATNE BILJEŽNICE I ŠKOLSKI PRIBOR ZA SVE UČENIKE OPĆINE ROVIŠĆE!
31. 08. 2023

Povodom početka nove školske godine Općina Rovišće je kao i prethodnih godina osigurala komplete bilježnica i osnovnog školskog pribora za sve učenike osnovne škole od 1.-8. razreda s područja općine. U suradnji s ravnateljicom i učiteljima pripremili smo komplete tako da svaki učenik ima onoliko bilježnica koliko mu je potrebno za čitavu školsku godinu, a sve s ciljem da se roditeljima olakša i da se smanje financijski izdaci koje iziskuje svaki početak školske godine. Kompleti su također pripremljeni i za sve područne škole.

Načelnik Općine Rovišće Slavko Prišćan uz pomoć suradnika dostavio je u Osnovnu školu Rovišće školsku opremu gdje ga je dočekala novoizabrana ravnateljica Gordana Margetić-Šunjo. Ovim putem joj želimo puno uspjeha u novim izazovima od 1. rujna 2023. i veselimo se budućoj suradnji, a svim učenicima želimo sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO