DOKUart u gostima- festival dokumentarnog filma u Rovišću  - KULTURNI CENTAR ROVIŠĆE 8. listopada u 20:00 h - film TVORNICE RADNICIMA -  ULAZ BESPLATAN
28. 09. 2022

U sljedeću subotu 8. listopada u Kulturnom centru Rovišće u 20:00 sati pogledajte dokumentarni film TVORNICE RADNICIMA. Tvornice radnicima prikazan je na brojnim međunarodnim i domaćim festivalima. Među ostalim, osvojio je nagradu Fipresci na Motovun Film Festivalu, nagradu za najbolji film na Liburnija Film Festivalu i najbolji dokumentarni film na Filmskom festivalu u Trstu, a dobitnik je i nagrade Oktavijan za Najbolji dugometražni dokumentarni film 2022. Priča filma redatelja Srđana Kovačevića prati radnike koji se deset godina nakon što su preuzeli tvornicu ITAS u Ivancu bore se za opstanak u kapitalističkoj ekonomiji. Triler filma pogledajte na linku: https://www.youtube.com/watch?v=0Vd8gXBaMYc . Vidimo se 8. listopada u Kulturnom centru Rovišće !

 
 
  Vijesti - Sve