JAVNOZDRAVSTVENA AKCIJA PODIZANJA SVIJESTI O VAŽNOSTI PREVENCIJE RANOG OTKRIVANJA I PRAVOVREMENOG LIJEČENJA ŠEĆERNE BOLESTI U OPĆINI ROVIŠĆE
11. 09. 2023

JAVNOZDRAVSTVENA AKCIJA PODIZANJA SVIJESTI O VAŽNOSTI PREVENCIJE RANOG OTKRIVANJA I PRAVOVREMENOG LIJEČENJA ŠEĆERNE BOLESTI U OPĆINI ROVIŠĆE

S veseljem vas pozivamo na važan događaj koji ima za cilj podizanje svijesti o iznimno značajnoj temi - prevenciji, ranom otkrivanju i pravovremenom liječenju šećerne bolesti. Zdravlje nam je najvažnije bogatstvo, a kroz ovu javnozdravstvenu akciju želimo vam pružiti ključne informacije koje će vam pomoći u očuvanju kvalitete života i smanjenju rizika od ove ozbiljne bolesti.

Općina Rovišće u suradnji s Hrvatskim društvom za dijabetes i bolesti metabolizma, Hrvatskim liječničkim zborom, Hrvatskim katoličkim sveučilištem i Poliklinikom Medikol organizira akciju koja će okupiti stručnjake iz područja medicine koji će pružiti dragocjene informacije o podizanju svijesti o važnosti prevencije ranog otkrivanja i pravovremenog liječenja šećerne bolesti.

Pridružite nam se na ovoj inspirativnoj akciji i zajedno doprinesimo stvaranju svijesti o važnosti brige o svom zdravlju. Vaša prisutnost i sudjelovanje su ključni koraci prema zdravijoj budućnosti!

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO