Mjera 7.2.2. Ulaganje u građenje nerazvrstanih cesta
08. 11. 2018

Općini Rovišće je na Mjeru 07 „Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima“ , Podmjeru  7.2. „Ulaganja u izradu, poboljšanje ili proširenje svih vrsta male infrastrukture, uključujući ulaganja u obnovljive izvore energije i uštedu energije“, Operaciju 7.2.2. „Ulaganje u građenje nerazvrstanih cesta“ prijavila projekt građenja nerazvrstane ceste Predavac – Prekobrdo. Za ovaj projekt su Općini odobrena sredstva u najvišem iznosu 1.319.646,41 kn, a u veljači ove godine je potpisan i Ugovor o financiranju, nakon čega se krenulo s provođenjem postupka javne nabave. U lipnju je održano javno otvaranje ponuda javne nabave za asfaltiranje nerazvrstane ceste, a Poduzeće Pedom asfalti d.o.o., kao najbolji ponuđač, je izabrano za izvođenje ovih radova. Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju trenutno vrši provjeru provedbe postupka javne nabave koji bi uskoro trebao biti priveden kraju te će se krenuti sa radovima na ovoj prometnici.

 
 
  Vijesti - Sve