Novi vatrogasni centar će se graditi sredstvima Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj
20. 05. 2019

Danas je u Vodicama predsjednik DVD-a Rovišće Ivica Tanjić sa svojim suradnicima bio na svečanom potpisivanju ugovora s Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju vrijednog 6.629.232,50 kn. DVD Rovišće je projekt izgradnje vatrogasnog centra u suradnji s Općinom Rovišće prijavio na tip operacije 7.4.1. „Ulaganje u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu“. S obzirom na ostvaren visoki broj bodova, ovaj projekt će u 100% iznosu biti financiran iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj. Nakon potpisivanja ugovora slijedi provedba javne nabave za izvođača radova.