OBAVIJEST RODITELJIMA OSNOVNOŠKOLACA
26. 08. 2020

Povodom početka nove školske godine Općina Rovišće će kao i prethodnih godina osigurati komplete bilježnica i osnovnog školskog pribora (olovke, gumica, šiljilo) za sve učenike osnovne škole od 1. do 8. razreda s područja općine. U suradnji sa učiteljima pripremit ćemo komplete tako da svaki učenik dobije onoliko bilježnica koliko mu je potrebno za čitavu školsku godinu, a sve s ciljem da roditeljima smanjimo financijske izdatke koje iziskuje početak svake školske godine. Ovi kompleti će u ponedjeljak, prvi dan nove školske godine dočekati učenike kako u Osnovnoj školi Rovišće, tako i u Područnim odjelima Predavac, Podgorci, Kraljevac, ali i za učenike koji imaju prebivalište na području općine Rovišće, a pohađaju škole izvan općine Rovišće.

 
 
  Vijesti - Sve