OBAVIJEST ZA SVE KOJI SE NAMJERAVAJU BAVITI TURIZMOM- RASPISANI JAVNI POZIVI ZA POMOĆ U TURIZMU I ORGANIZACIJI LOKALNIH DOGAĐANJA !
24. 01. 2022

Općina Rovišće osigurala je određena sredstva uz Grad Bjelovar, Općinu Kapelu, Zrinski Topolovac, Veliko Trojstvo, Šandrovac, Veliku Pisanicu, Veliki Grđevac, Severin i Novu Raču te su raspisani javni pozivi na koji se zainteresirani koji su zainteresirani baviti se turizmom, mogu prijaviti zaključno do 28. veljače 2022. godine. Turistička zajednica Bilogora-Bjelovar raspisala je dva Javna poziva, jedan za potpore lokalnim događanjima, vrijedan 50.000,00 kuna i drugi za potpore u turizmu u vrijednosti 700.000,00 kuna, za sve koji se namjeravaju baviti turizmom na području koje pokriva svojim djelovanjem, a tako i na području Općine Rovišće.  Više o Javnim pozivima, ali i potrebnoj dokumentaciji, možete saznati na web stranici Turističke zajednice Bilogora-Bjelovar .   http://turizam-bilogorabjelovar.com.hr/business/turizam/natjecaji

 
 
  Vijesti - Sve