Objavljen Javni poziv za dodjelu potpora pri rješavanju stambenog pitanja mladih, Javni poziv za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi i Javni poziv za dodjelu potpora u turizmu za 2023.
30. 10. 2023

Općina Rovišće objavila je i ove godine Javni poziv za dodjelu potpora pri rješavanju stambenog pitanja mladih, Javni poziv za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi i Javni poziv za dodjelu potpora u turizmu i time izdvojila 121.000,00 eura iz proračuna za navedene potpore. Javni pozivi otvoreni su od 30. listopada do 20. studenoga 2023. godine, a svi uvjeti javnih poziva i obrasci nalaze se na službenoj stranici Općine Rovišće na navedenom linku: http://opcina-rovisce.hr/dokumenti/hrvatska/javni-pozivi-i-natjecaj 

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO