Održan koncert “Djetešce nam se rodilo”
30. 12. 2019

Tradicionalni božićni koncert i ove godine održan je 28. prosinca 2019. godine u Društvenom domu Općine Rovišće pod simboličnim ˝Djetešce nam se rodilo˝. U Društvenom domu tražilo se mjesto više. Nastupila je dječja skupina  KUD-a Rovišće , Župni zbor  Sveta Ana iz Bjelovara,Mali vokalni sastav Mihe, dramska skupina OŠ Rovišće te mješoviti zbor župe Presvetog Trojstva Rovišće. Svojim nastupom uljepšali su kulturni program tradicionalnim božićnim i  crkvenim pjesmama te predstavom ˝Na Božić nikad nisi sam˝. Sve prisutne nakon nastupa pozdravio je i načelnik Općine Rovišće Slavko Prišćan. Zahvalio se svima okupljenima te izvođačima na uspješnom nastupu. Poželio je svima sretan Božić i uspješnu Novu godinu te da nadolazeće blagdane provedu sa svojim obiteljima u zdravlju i veselju. Tradicionalno, koncert je završio zajedničkim  pjevanjem  božićne pjesme ˝Narodi nam se˝. Emocija na koncertu nije nedostajalo te je zadovoljstvo vladalo kao kod publike tako i kod izvođača. Posebnu čar donio je i spektakularan vatromet.  Nakon izvedbi za sve prisutne je uslijedilo druženje uz kuhano vino i čaj, a tamburaši KUD-a Rovišće su i zasvirali kako bi druženje bilo još ugodnije i toplije. Ovaj koncert je svake godine sve popularniji, a nadamo se da nas ovako bogat program očekuje i dogodine i to u novim prostorijama Centra kulture Rovišće čija je izgradnja u tijeku.

 
 
  Vijesti - Sve