OPĆINA ROVIŠĆE DODIJELILA JEDNOKRATNE FINANCIJSKE POTPORE STUDENTIMA
16. 11. 2020

Za nas je petak 13. dočekan sa srećom. Nakon završenih prijava na Javni poziv za dodjelu JEDNOKRATNE FINANCIJSKE POTPORE STUDENTIMA s područja Općine Rovišće za akademsku godinu 2020./2021., načelnik Općine Rovišće Slavko Prišćan s predsjednikom Općinskog vijeća, Lukom Markešićem je u novoizgrađenom Kulturnom centru u Rovišću po svim epidemiološkim mjerama podijelio potpore svim prisutnim studentima. Studenti su imali čast prvi nakon uporabne dozvole kročiti u nove prostorije našeg Kulturnog centra. Načelnik ih je proveo kroz sve prostorije, kroz razgovor ih upoznao s novim projektima na području općine, saslušao njihove prijedloge i probleme, a u kino dvorani im podijelio poklone i dodijelio potpore.  Briga o svim naraštajima će se nastaviti i u narednim godinama. Naglasio je da se nada da će se većina njih nakon završenih studija i vratiti jer kvalitetnog kadra itekako nedostaje u ruralnim područjima. Ovim potporama i brigom o mladima želimo pružiti kvalitetniji život, sigurnije odrastanje i razvoj. 
"Želimo vam puno sreće na ispitima i u daljnjem radu. Pozivam vas na komunikaciju i volio bih saslušati sve vaše sugestije i ideje koje bi mogle pomoći napretku općine˝, naglasio je načelnik.

 
 
  Vijesti - Sve