24. 10. 2022

Općina Rovišće prijavila se na javni poziv Ministarstva znanosti i obrazovanja temeljem kojeg su odobrena sredstva u vrijednosti od gotovo 5,5 milijuna kuna za izgradnju novog dječjeg vrtića u Predavcu! S obzirom da je Dječji vrtić Palčica u Rovišću popunjen, dužni smo doprinositi i održavati pozitivnu demografsku sliku na sve načine, ali i da djeca s našeg područja koja idu u Bjelovar u dječje vrtiće imaju mogućnost pohađati ga na našem području. Projektima kao što je ovaj želimo da svako dijete ima mogućnost na predškolski odgoj i obrazovanje koje je temelj za kasniji uspjeh u životu. "Nastojat ćemo i dalje provoditi projekte koji će podizati kvalitetu života naših mještana, a pogotovo stvarati dobre uvjete za život naših najmlađih!", izjavio je općinski načelnik Slavko Prišćan.

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO