Posjet biskupa Općini Rovišće i Župi Presvetog Trojstva Rovišće
16. 03. 2020

U petak 13. ožujka 2020. bila nam je čast i zadovoljstvo dočekati i ugostiti biskupa Bjelovarsko-križevačke biskupije mons. dr. Vjekoslava Huzjaka. Biskup je u sklopu kanonske vizitacije i obilježavanja 10. godišnjice  Bjelovarsko-križevačke biskupije posjetio sve župe svoje biskupije.  Biskup mons. dr. Vjekoslav Huzjak stigao je  sa tajnikom Dejanom Totom, kancelarom Damirom Vrabecom u pratnji župnika Presvetog Trojstva u Rovišću, vlč. Stjepana Šprajca. U Općini je biskupa dočekao načelnik Općine Rovišće Slavko Prišćan sa suradnicima te predsjednikom općinskog vijeća gospodinom Lukom Markešićem. Uslijedio je ugodan razgovor i upoznavanje s radom Općine te projektima u izgradnji i o cjelokupnom društvenom životu u Općini. Također je obišao i Osnovnu školu Rovišće, dječji vrtić Palčica te groblja u Predavcu i Podgorcima.

Biskupu se i ovim putem zahvaljujemo na posjeti , podršci u radu naše Župe i Općine sa željama da svi nastavimo sa suradnjom, izvrsnom komunikacijom i dobrim djelima na dobrobit svih žitelja kako Općine, tako i cijele Župe.

Posjet biskupa Općini Rovišće i Župi Presvetog Trojstva Rovišće
 
 
  Vijesti - Sve