SRETNA NOVA 2021. GODINA
31. 12. 2020

Dragi sumještani, 

ispraćamo jednu od najneobičnijih i najizazovnijih godina u našim životima te sigurno nije jedna od onih kojih ćemo se ubuduće sjećati. Pandemija koronavirusa te potresi tijekom ove godine uče nas da je najbitnije ostati zdrav i biti okružen najmilijima. U ovim teškim trenucima opet smo dokazali srčanost, požrtvovnost i osjećaj da trebamo pomoći potrebitima čineći mala, ali vrlo bitna djela. Trudit ćemo se nastaviti činiti dobro. Ponosan sam na sve Vas dragi sumještani i svima vam želim mir, ljubav, zdravlje, sigurnost i sreću.
NOVOGODIŠNJI VATROMET JE OTKAZAN TE ĆE SVA SREDSTVA BITI USMJERENA STRADALIMA U POTRESU. 
Dragi ljudi, ispratimo ovu godinu i dočekajmo 2021. u nadi i vjeri u bolje sutra.

Načelnik Općine Rovišće,
Slavko Prišćan

 
 
  Vijesti - Sve