SVETI NIKOLA POSJETIO DJEČJI VRTIĆ PALČICA U ROVIŠĆU
07. 12. 2022

I ove godine nas je posjetio sveti Nikola, omiljeni svetac djece. Darivanje djece tradicija je u Općini Rovišće, a svetom Nikoli pomogli su u odabiru vrijednih poklona djelatnici Općine Rovišće. Ovaj put su to bili televizori koji su ih ugodno iznenadili i naravno slatkiši. U dječjem vrtiću Palčica vladala je vesela atmosfera i veliko uzbuđenje prije njegovog dolaska. Pozdravili su svetog Nikolu i iznenadili pjesmom, obećali da će i dogodine biti dobri te su svakako zaslužili darove i slatkiše. Sveti Nikola je nastavio dalje i rekao da će ih posjetiti i dogodine ako budu bili dobri i činili dobro i drugima.

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO