Zajedništvo mještana Lipovčani kao primjer drugima
30. 09. 2018

Nakon izgradnje križa, obnove kućice za sabiranje mlijeka te uređenja groblja u svome mjestu, mještani naselja Lipovčani su pokrenuli i realizirali još jednu inicijativu. Kod križa kojeg su zajedničkim snagama sa Općinom Rovišće izgradili, izgradili su autobusno stajalište. Općina Rovišće je nabavila materijal, a mještani su se udružili i izveli radove te uredili okoliš oko autobusnog stajališta i križa. Kao i prošle godine i ove pohvaljujemo ovakav primjer zajedništva i suživota mještana jednog naselja te se nadamo da će poslužiti kao primjer i mještanima u ostalim naseljima Općine Rovišće kako uz pomoć Općine mogu provesti svoje ideje u djelo te pomoći da njihovo mjesto bude ljepše i ugodnije za život.

Zajedništvo mještana Lipovčani kao primjer drugima
 
 
  Vijesti - Sve