26. jesenski međunarodni sajam u Gudovcu
10. 09. 2018

­­­­­­­­Općina Rovišće se predstavila i na ovom 26. Jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu. Dogovorom načelnika u suradnji sa Lokalnom akcijskom grupom „Sjeverna Bilogora“ osiguran je prostor na sajmu na način da se svaki dan sajma predstave po dvije Općine. Tako je Općina Rovišće u subotu, 8. rujna, dijelila izložbeni prostor sa Općinom Šandrovac. Ove godine su se uključili i naši poljoprivredni proizvođači pa su na našem dijelu štanda bili izloženi proizvodi od divljeg šipka OPG-a Radičević, sirevi OPG-a Rajaković, jabuke i rakija OPG-a Ledinski, voće i povrće OPG-a Džolan te ručni radovi učenika Učeničke zadruge „Sa srcem“ OŠ Rovišće.  Kao i svake godine do sad, sudjelovanju na sajmu u Gudovcu rado su se odazvale male zadrugarke sa svojom voditeljicom učiteljicom Marijom Jakovljević, a zbog narodnih nošnji u koje su bile odjevene plijenile su poglede prolaznika. Na idućim sajmovima, nastojat ćemo uključiti još više naših proizvođača da predstave svoje proizvode jer su prolaznici bili oduševljeni predstavljenim, posebice sirom i proizvodima od divljeg šipka.

Zahvaljujemo svim sudionicima koji su pomogli u organizaciji te posjetiteljima na odličnoj suradnji i atmosferi na sajmu te se nadamo još boljim nastupima na sljedećim sajmovima.

 
 
  Vijesti - Sve