Donacija ŠRD-u “Ribič” Rovišće
15. 11. 2018

Načelnik je sa svojim suradnicima posjetio ŠRD Ribič Rovišće. Ovo ribičko društvo vrijedno radi na uređenju svojih prostorija, ribnjaka i okolice, a veći dio radova su na dobrovoljnoj bazi odradili članovi društva. Ovakvo zajedništvo u radu jedne udruge je odličan primjer kako se zajedničkim radom i trudom može puno toga ostvariti. Kad god su u pitanju manifestacije na kojima sudjeluje ili ih priređuje Općina Rovišće, članovi ŠRD-a Ribič uvijek se rado odazovu i priključe drugim vrijednim udrugama, a često pripreme i svoje specijalitete. Isto tako i društvo nastoji uvijek uključiti Općinu u događanja koje ono organizira. Načelnik je ovim putem posjetio članove u prostorijama društva na ribnjaku i donirao im TV kao prilog Općine uređenju prostorija, ali prije svega kao zahvalu za odličnu dosadašnju, ali i poticaj za buduću suradnju.

 
 
  Vijesti - Sve