ISPLATA BOŽIĆNICA 2023. UMIROVLJENICIMA OPĆINE ROVIŠĆE
01. 12. 2023

I ove godine blagdanska čestitka umirovljenicima Općine Rovišće će stići na kućne adrese. Naime, Općina je i ove godine temeljem Odluke općinskog načelnika osigurala božićnice za umirovljenika te će tako svi umirovljenici s prebivalištem na području Općine Rovišće primiti isplatu u iznosu od 50 € za one koji imaju mirovinu manju od  132,72 € (1.000,00 kuna) dok će se umirovljenicima s mirovinama od (1.000,00 kn – 2.000,00 kn) isplatiti 40 € božićnice, a sve temeljem popisa umirovljenika Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.  S obzirom da su sredstva Hrvatskoj pošti od strane Općine uplaćena, uskoro mogu očekivati svoje božićnice na kućnom pragu.  Uskrsnice i božićnice za naše umirovljenike su jedan oblik potpore kojima im želimo olakšati blagdanski period ,a svim našim umirovljenicima i mještanima želimo sretne i tople božićne blagdane!