SVETI NIKOLA POSJETIO DJEČJI VRTIĆ PALČICA U ROVIŠĆU 2023.
06. 12. 2023

Ovo jutro započelo je veseljem i smijehom u Dječjem vrtiću ˝Palčica˝, a razlog je posjet svetog Nikole, omiljenog sveca djece. Darivanje je tradicija u Općini Rovišće, a općinski načelnik je ovaj put svetom Nikoli pokazao put prema dječjem vrtiću. Pozdravili su ga i iznenadili pjesmom te obećali da će i dogodine biti dobri kako bi opet zaslužili darove i slatkiše. Posjet svetog Nikole u Dječjem vrtiću bio je nezaboravan trenutak za sve. Djeca su zadržala osmjehe na licima, a vrtić se ispunio toplinom. Sveti Nikola je nastavio dalje i rekao da će ih posjetiti i dogodine ako budu bili dobri i činili dobro i drugima.

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO