JAVNI POZIV ZA PODNOŠENJE PRIJAVA ZA POSAO POPISIVAČA I KONTROLORA
23. 06. 2021

Objavljen je Javni poziv zainteresiranim kandidatima za podnošenje prijava za posao popisivača i kontrolora u drugoj fazi provedbe Popisa stanovništva, kućanstva i stanova u Republici Hrvatskoj 2021. godine. Zainteresirani kandidati za sudjelovanje u Popisu trebaju na mrežnim stranicama Popisa ( https://www.popis2021.hr/ ) popuniti prijavu za popisivača/kontrolora, odgovarajući na pitanja o osobnim podacima, iskustvu u poslovanju anketiranja, informatičkoj pismenosti te na demografska pitanja. Rok za podnošenje prijava je od 23. lipnja do 15. srpnja 2021. godine. Kandidat može samo jedanput popuniti prijavu. Pri popunjavanju prijave obvezan je priložiti obostrano skeniranu fotokopiju osobne iskaznice. Javni poziv se nalazi u privitku. 

 
 

Preuzmite dokument:

Javni poziv popis 2021(133.55 KB)
 
  Vijesti - Sve