OBAVIJEST - PLAN CIJEPLJENA COVID-BUSOM NA PODRUČJU OPĆINE ROVIŠĆE
24. 06. 2021

Dragi mještani,

 Bjelovarsko bilogorska županija u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo  Bjelovarsko-bilogorske županije  omogućila je da se provede cijepljenje mještana svih općina naše županije koji možda nisu mogli zbog udaljenosti ambulante ili drugih razloga obaviti cijepljenje protiv COVID 19. Cijepljenje je omogućeno putem COVID – BUSA  kao još jedan  način da se dosegne što veća procijepljenost stanovništva i kako bismo se što prije vratili ˝starom normalnom˝.Termini cijepljenja na području Općine Rovišće navedeni su u tablici, a ispred svakog društvenog doma i u domovima koji su klimatizirani će biti osigurani stolci za čekanje i sjedenje nakon cijepljenja.Za drugu dozu cijepljenja za četiri tjedna mještani će biti  obaviješteni naknadno, a odvijat će se na isti način putem COVID – BUSA.

 
 
  Vijesti - Sve