Novi radni stroj stigao u Komunalac Rovišće d.o.o.
21. 02. 2020

Komunalno poduzeće Komunalac Rovišće d.o.o. je uz pomoć Općine Rovišće od petak 21. veljače 2020. vlasnik novog kombiniranog radnog stroja rovokopača – utovarivača JCB 4CX. Posljednjih nekoliko godina naše komunalno poduzeće se sve više razvija te svake godine radi na sve više velikih i važnih projekata izgradnje i održavanja komunalne infrastrukture koje je bilo sve teže provoditi uz pomoć starog radnog stroja. Kako bi izvođenje radova bilo što kvalitetnije, brže i lakše, Komunalac Rovišće d.o.o. je početkom godine raspisao javnu nabavu za novi kombinirani radni stroj rovokopač – utovarivač, dok je stari na javnoj dražbi prodan kako bi se lakše zatvorila financijska konstrukcija nabave novog stroja. Želimo našem komunalnom poduzeću puno uspješnih sati rada te puno uspješno provedenih projekata u narednim godinama.

 
 
  Vijesti - Sve