OBAVIJEST - ISPLATA USKRSNICA UMIROVLJENICIMA OPĆINE ROVIŠĆE
06. 04. 2022

     Povodom blagdana Uskrsa, kao i prošle godine, općinski načelnik Slavko Prišćan donio je Odluku o isplati uskrsnica umirovljenicima s prebivalištem na području Općine Rovišće, a isplata uskrsnica odnosi se na umirovljenike čija mirovinska primanja ne iznose više od 2.000,00 kuna. Umirovljenicima čija mirovina iznosi 1.000,00 kuna i manje , uskrsnica iznosi 300 kuna, a uskrsnice umirovljenika čija mirovina iznosi do 2.000,00 kuna, iznosi 200 kuna. Uskrsnice stižu poštom na adresu umirovljenika temeljem popisa umirovljenika Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje. ˝Uskrsnice, kao i božićnice za umirovljenike jedna su od potpora kojima se trudimo olakšati onima najpotrebitijima, pogotovo u blagdansko vrijeme˝ , naglasio je načelnik Općine Rovišće Slavko Prišćan .

 
 
  Vijesti - Sve