Obavijest stanovnicima o II. izmjenama i dopunama Prostornog plana uređenja  Općine Rovišće
27. 11. 2019

Poštovani stanovnici Općine Rovišće,

obavještavamo Vas da se pristupa postupku II. izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Rovišće.

Kako bi novi Prostorni plan uređenja bio što kvalitetniji i u najvećoj mjeri odgovarao potrebama naših stanovnika i investitora izvan Općine Rovišće, pozivamo Vas da iznesete Vaše konkretne prijedloge.

Ako ste već u fazi projektiranja neke građevine, neka Vaši projektanti sastave prijedlog za uvrštavanje u Prostorni plan uređenja.

Svoje prijedloge i zahtjeve molimo dostaviti u pisanom obliku na adresu: Općina Rovišće, Trg hrvatskih branitelja 2, 43212 Rovišće ili na adresu elektroničke pošte: opcina.rovisce@gmail.com.

Općina Rovišće organizira i skup na temu izmjena i dopuna Prostornog plana, koji će se održati u Društvenom domu Rovišće, Centar udruga I. kat dana 02.12.2019. u 18.30 sati.

Pozivamo sve zainteresirane da budu nazočni tome skupu, kada će moći i usmeno iznijeti svoje prijedloge.

OPĆINSKI NAČELNIK

Slavko Prišćan, v.r.