Početak grupnog vježbanja u Općini Rovišće 02.12.2019. u 18 sati
29. 11. 2019

Najavili smo da će u Rovišću biti organizirano grupno vježbanje sve zainteresirane mještane koji žele brinuti o svom zdravlju i tijelu. Ovim putem obavještavamo da treninzi za sve zainteresirane  počinju  od utorka 03.12.2019. u 18 sati u prostorijama općinskog društvenog doma u Rovišću. Treninzi će se održavati dva puta tjedno u večernjim terminima pod vodstvom profesorice Maje Dragić.

Na prvi trening je potrebno doći 15 minuta ranije na upoznavanje i dogovor.

Molimo Vas da dođete u sportskoj odjeći te ponesete čiste tenisice, ručnik i bočicu vode.

Prijave i dalje traju i nadamo se da će mještani u što većem broju prepoznati važnost aktivne brige o tijelu i zdravlju.

 

Vaša Općina Rovišće

 
 
  Vijesti - Sve