Obavijest za roditelje osnovnoškolaca
24. 07. 2018

Povodom početka nove školske godine, općina Rovišće će i ove godine osigurati komplete bilježnica i osnovnog školskog pribora (olovke, gumica, šiljilo) za sve učenike osnovne škole od 1. do 8. razreda s područja općine. U suradnji sa učiteljima pripremiti ćemo komplete tako da svaki učenik dobije približno onoliko bilježnica koliko mu je potrebno za čitavu školsku godinu, a sve s ciljem da roditeljima barem u maloj mjeri smanjimo financijske izdatke koje iziskuje početak svake školske godine.  Ovi kompleti će u ponedjeljak, prvi dan nove školske godine, dočekati učenike kako u Osnovnoj školi Rovišće tako i u Područnim odjelima Predavac, Podgorci, Kraljevac, ali i za učenike s područja općine u Osnovnoj školi Mirka Pereša i Područnom odjelu Zrinski Topolovac.