Priznanje Instituta za javne financije
18. 07. 2018

Institut za javne financije je Općini Rovišće dodijelio priznanje za transparentnost općinskog proračuna. Istraživanje koje je proveo Institut za javne financije je obuhvatilo svih 576 lokalnih proračuna u Republici Hrvatskoj, a u Bjelovarsko – bilogorskoj županiji su, uz Općinu Rovišće, priznanje za transparentnost proračuna dobile još samo tri Općine i jedan Grad. Otvorenost je mjerena brojem objavljenih proračunskih dokumenata na službenim Internetskim stranicama Općine u razdoblju od studenog 2017. do ožujka 2018. godine, a to su: godišnje izvršenje proračuna za 2016., polugodišnji izvještaj proračuna za 2017., prijedlog proračuna za 2018., izglasani proračun za 2018. i vodič kroz proračun za građane za 2018. Detaljni rezultati istraživanja su dostupni na web stranici: www.ijf.hr/transparentnost .

 
 
  Vijesti - Sve