OPĆINA ROVIŠĆE I OVE GODINE DOBILA PRIZNANJE ZA TRANSPARENTNOST PRORAČUNA (ocjena 5)
07. 07. 2023

OPĆINA ROVIŠĆE I OVE GODINE DOBILA PRIZNANJE ZA TRANSPARENTNOST PRORAČUNA !

Institut za javne financije već godinama provodi istraživanje o transparentnosti proračuna svih hrvatskih regionalnih odnosno lokalnih jedinica. Općinski načelnik Slavko Prišćan zajedno sa županom BBŽ Markom Marušićem sudjelovao je u srijedu u Zagrebu na predstavljanju rezultata istraživanja. Općina Rovišće je kao i Bjelovarsko-bilogorska županija za razdoblje od studenog 2022. do travnja 2023. dobila OCJENU 5 za proračunsku transparentnost koja podrazumijeva uvid u potpune, točne, pravovremene i razumljive informacije o proračunu i omogućuje kontrolu prikupljanja i trošenja javnog novca.

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO