Općina Rovišće na 27. Jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu
09. 09. 2019

­­­­­­­­Općina Rovišće se predstavila i na ovom 27. Jesenskom međunarodnom bjelovarskom sajmu u Gudovcu. Dogovorom načelnika u suradnji sa Lokalnom akcijskom grupom „Sjeverna Bilogora“ osiguran je prostor na sajmu na način da se svaki dan sajma predstave Općine članice LAG-e. Općina Rovišće je u petak, 6. rujna, zajedno sa Općinom Velika Pisanica i Općinom Veliki Grđevac dijelila prostor, a u nedjelju 8. rujna  sa Općinom Zrinski Topolovac. Kao i na prethodnim sajmovima, uključili su se naši poljoprivredni proizvođači i udruge. Na našem dijelu štanda su u petak bili izloženi batati i kolači od batata OPG-a Kovačević koji su plijenili nevjerojatno zanimanje posjetitelja te radovi Udruge žena Općine Rovišće. U sklopu kulturno – umjetničkog programa, predstavilo se i Kulturno – umjetničko društvo Rovišće, a publika je bila oduševljena njihovim nastupom. U nedjelju su bili izloženi proizvodi od divljeg šipka OPG-a Radičević te med OPG-a Tisanić. Neki poljoprivredni proizvođači su zahvaljujući svojoj prezentaciji  na našem sajmenom prostoru sklopili poslovne suradnje, a nadamo se da ćemo ih na idućim sajmovima uključiti u još većem broju. 

Veliko hvala svim sudionicima koji su pomogli u organizaciji te posjetiteljima na odličnoj suradnji i atmosferi na sajmu. Pozivamo sve OPG-ove da nam se pridruže na idućim sajmovima kako bi predstavili svoje proizvode.

 
 
  Vijesti - Sve