Počelo asfaltiranje ceste Predavac - Prekobrdo
28. 02. 2019

Radovi na cesti Predavac – Prekobrdo vrijedni gotovo 1,3 mil kuna, a za koje su Općini Rovišće osigurana sredstva iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, temeljem Mjere 07 „Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima“ se privode kraju. Danas je počelo asfaltiranje spomenute prometnice, a radovi bi trebali biti gotovi idući tjedan. Ova dionica od gotovo 1700 metara će biti prekrivena asfaltnim slojem širine 3,5 metra sa uređenim bankinama od 0,5 metra sa svake strane. Ova cesta je donedavno bila u vlasništvu Županijske uprave za ceste, a vrlo brzo kako je prešla u općinsko vlasništvo Općina Rovišće je pronašla najpovoljniji model za asfaltiranje što su mještani Prekobrda, ali i vlasnici zemljišta uz cestu dočekali s velikim zadovoljstvom.

 
 
  Vijesti - Sve