Tri bračna para proslavila 50 godina, a jedan 60 godina braka
26. 02. 2019

Udruga umirovljenika Rovišće je u petak, 22.veljače 2019. održala godišnju skupštinu. Ove godine je skupština uveličana proslavama dvjema 50-godišnjica braka koje su slavili bračni parovi Legčević i Piškorić. Povodom proslave ova dva dugovječna braka, načelnik Slavko Prišćan je uručio parovima torte i cvijeće te im poželio još puno lijepih zajedničkih godina u skladnom braku. Još su dva para slavila velike godišnjice braka: bračni par Kozlik 50. godišnjicu, a bračni par Krsnik 60. godišnjicu. Kako su ova dva bračna para bila spriječena prisustvovati godišnjoj skupštini, načelnik ih je sa predstavnicima Udruge umirovljenika Rovišće posjetio u njihovim domovima kako bi im osobno čestitao i poželio najljepše želje povodom proslave ovih godišnjica.

 
 
  Vijesti - Sve