Popis studenata koji su ostvarili pravo na jednokratnu bespovratnu pomoć
23. 12. 2019

U 2019. godini, po prvi puta je raspisan javni poziv za redovne studente za dodjelu jednokratnih bespovratnih novčanih pomoći.

Ovim javnim pozivom su bili pozvani svi redovni studenti upisani u akademsku godinu 2019./2020. na fakultetima i visokim školama  sa prebivalištem na području Općine Rovišće da podnesu prijavu. Prijave su se dostavljale do 13.prosinca 2019. godine, a uvjeti su bili sljedeći: da su državljani Republike Hrvatske sa prebivalištem na području Općine Rovišće, da imaju upisanu tekuću akademsku godinu 2019/2020 te da obitelj studenta nema nepodmirenih obveza prema Općini Rovišće po bilo kojoj osnovi. Studentima je bila omogućena prijava i putem on-line forme na službenim stranicama Općine Rovišće što je većina studentata i iskoristila. Na javni poziv se prijavilo 42 studenata, od toga samo dvoje studenata nije ostvarilo uvjete za dodjelu jednokratne novčane pomoći zbog nepodmirenja obveza prema Općini Rovišće. Niže možete vidjeti popis studenata koji su ostvarili pravo na jednokratnu bespovratnu pomoć.

 
 

Preuzmite dokument:

Odluka i popis studenata koji su ostvarili pravo na jednokratnu bespovratnu pomoć(1.5 MB)
 
  Vijesti - Sve