POTPISAN UGOVOR ZA PROJEKT ZAŽELI – FAZA 3
21. 09. 2022
POTPISAN UGOVOR ZA PROJEKT ZAŽELI – FAZA 3

Općina Rovišće nakon uspješno provedenih projekata Zaželi i dalje nastavlja brigu o starijima i nemoćnima te će projektom zaposliti 15 žena koje će pružati podršku i brinuti o 90 krajnjih korisnika, a samim time podići razinu kvalitete života u ruralnoj sredini. Trajanje projekta predviđeno je u periodu od osam mjeseci dok će djelatnice raditi i pružati podršku u trajanju od šest mjeseci. U srijedu je 14. rujna 2022. u Zagrebu u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici općinski načelnik Slavko Prišćan sudjelovao na svečanom potpisivanju Ugovora o bespovratnim sredstvima za projekt Zaželi s Ministarstvom rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. Projekt je vrijedan 741.600,00 kuna i financiran je iz Europskog socijalnog fonda, a bit će na obostranu korist i ženama koje će biti zaposlene, i starijima i nemoćnima na području Općine Rovišće kojima će pomoć biti pružena.

(Fotografije preuzete od MROSP)

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO