PRVI DAN ŠKOLE U OPĆINI ROVIŠĆE (PODJELA KOMPLETA BILJEŽNICA I ŠKOLSKOG PRIBORA OSNOVNOŠKOLCIMA S PODRUČJA OPĆINE ROVIŠĆE)
06. 09. 2022

Započela je još jedna nova školska godina, ovoga puta svečano u ponedjeljak 5. rujna u Kulturnom centru Rovišće. Vjerujemo da su se ovom početku nove školske godine veselili ne samo učenici, već i učitelji, suradnici i roditelji, a posebno prvašići koji su po prvi puta sjeli u školske klupe. Povodom početka nove školske godine Općina Rovišće je kao i prethodnih godina osigurala komplete bilježnica i osnovnog školskog pribora za sve učenike osnovne škole od 1.-8. razreda s područja općine. U suradnji s ravnateljicom i učiteljima pripremili smo komplete tako da svaki učenik ima onoliko bilježnica koliko mu je potrebno za čitavu školsku godinu, a sve s ciljem da se roditeljima olakša i da se smanje financijski izdaci koje iziskuje svaki početak školske godine. Načelnik Općine Rovišće Slavko Prišćan ih je s ravnateljicom OŠ Rovišće Blankom Klemić dočekao s paketima u Kulturnom centru Rovišće i zaželio im puno uspjeha u novoj školskoj godini. Kompleti su također stigli i u sve područne škole. Prema izrazima lica školarci djeluju spremno za nove izazove i ovim putem im još jednom želimo puno uspjeha i dobrih ocjena.

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO