POZIV ZA SUDJELOVANJE U NOĆI MUZEJA 2023.!
18. 01. 2023

Općina Rovišće i ove godine organizira Noć muzeja koja se održava na razini cijele Hrvatske. U petak 27. siječnja 2023. godine u Kulturnom centru Rovišće od 18 sati donosimo vam bogat program i goste predavače.

Pozivamo sve mještane, sve udruge i pojedince da nam se pridruže i da se uključe u sudjelovanje u Noći muzeja. Tražimo najstariju fotografiju našeg kraja, a također sve materijale koji predstavljaju povijesno bogatstvo našeg područja ( narodne nošnje, kovanice, knjige, fotografije... - koje nakon skeniranja vraćamo!) ! Javite se u Jedinstveni upravni odjel Općine Rovišće/ telefonom na 043/878-079 /e-mailom na rovisce@opcina-rovisce.hr .

 
 
  Vijesti - Sve
Rekonstrukcija prizemlja zgrade Društvenog doma Rovišće
 
 
Središnji državni ured za šport
Izjava o pristupačnosti
DA - ŽELIM POSAO