Sredstva Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije za IV.fazu izgradnje nogostupa i oborinske kanalizacije Rovišće - Tuk
17. 05. 2018

U srijedu, 16. svibnja 2018. godine, zamjenik općinskog načelnika Ivica Tanjić, prisustvovao je  svečanom potpisivanju ugovora o sufinanciranju projekata prema Programu održivog razvoja lokalne zajednice i Programu podrške regionalnom razvoju sa Ministarstvom regionalnog razvoja i fondova Europske unije. Općini Rovišće je u sklopu tog programa odobreno 150.000,00 kuna sredstava za četvrtu fazu izgradnje nogostupa i oborinske kanalizacije Rovišće –Tuk. Uz Općinu Rovišće, ove ugovore je potpisalo još 373 lokalne i regionalne jedinice, a sveukupna vrijednost sklopljenih ugovora je 80 milijuna kuna. Projekti za koja su odobrena sredstva su prvenstveno iz područja komunalne, socijalne i gospodarske infrastrukture za koje se procjenjuje da će pridonijeti poboljšanju standarda i kvalitete života lokalnog stanovništva te stvoriti preduvjete za gospodarski i društveni razvoj slabije razvijenih područja.

 
 
  Vijesti - Sve