Zajedno ulažemo, zajedno i čuvajmo
20. 04. 2018

Općina Rovišće je prošle godine uložila preko 100.000,00 kuna kroz rad ljudi, strojeva, prijevoz i materijal kako bi uredila preko 2 km poljskog puta koji ide od ulice Stjepana Radića u Predavcu u pravcu raskrižja cesta Predavac, Kakinac, Podgorci i Gornje Rovišće. Pojedinci svojim neprimjerenim i nesavjesnim ponašanjem uništavaju trud i novac koji je Općina uložila u obnovu poljskih putova i nerazvrstanih cesta. Upravo na spomenutom poljskom putu pojedinci su uzurpirali dio puta i naorali zemlju na isti, dok je nekima uređeni prostor uz poljski put poslužio za nezakonito odlaganje otpada. Ovakvo neodgovorno i neprihvatljivo ponašanje pojedinaca Općina ima ovlasti ali i obvezu kažnjavati. Pozivamo Vas da prijavite ovakve slučajeve nelegalnog odlaganja otpada i uništavanja uloženog truda, materijala i financijskih sredstava u održavanje poljskih putova. Isto tako u Općini se razmišlja o postavljanju  kamera na takve putove kako bi se stalo na kraj nelegalnom odlaganju otpada te kako bi se očuvala priroda.

Zajedno ulažemo, zajedno i čuvajmo
 
 
  Vijesti - Sve