Načelnik Slavko Prišćan sazvao je sastanak svih načelnika i saborskih zastupnika s područja Bjelovarsko-bilogorske županije
19. 02. 2016

Za ponedjeljak, 22 veljače 2016. u 10 sati, općinski načelnik Slavko Prišćan sazvao je sastanak na temu aktualnog stanja i problema s kojima se suočavaju općine i općenito lokalna samouprava, koja brine o razvoju ruralnog prostora i kvaliteti života na tom prostoru. Sastanak na koji su pozvani su svi načelnici općina i saborski zastupnici s područja Bjelovarsko-bilogorske županije, održat će se u prostorijama Općine Zrinski Topolovac.
Konkretne teme sastanka sadržane su u promemoriji sa nedavno održanih konzultacija članica Udruge općina Republike Hrvatske s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.

Preuzmite dokument:

Promemorija-sa-sastanka-clanica-uorh(23.58 KB)